products

Aluminiowy bezramowy system montażu na dachu płaskim, komercyjny system mocowania balastu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: LP SOLAR
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: MRA3
Minimalne zamówienie: 100 kW
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: karton lub paleta
Czas dostawy: 7 ~ 15 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 50 megawatów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa: Aluminiowy system montażu na płaskim dachu APLIKACJA: Mieszkaniowe/komercyjne
Materiał: Wysokiej jakości aluminium i okucia A2-70 Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Gwarancja: 10 lat Żywotność: 25 lat
High Light:

aluminiowy system montażu na dachu płaskim

,

bezramowy system montażu na dachu płaskim

,

system montażu balastu komercyjnego


opis produktu

Aluminiowy system do montażu na płaskim dachu Komercyjny system fotowoltaiczny do montażu balastowego

 

W niektórych projektach dachów płaskich, ze względu na konieczność uwzględnienia cienia attyki lub przeszkód, obciążenia śniegiem i innych czynników, podkład cementowy będzie stanowił podstawę do zbudowania systemu montażu solarnego na dachu płaskim w odniesieniu do styl konstrukcji podłoża.

 

Dobór materiałów konstrukcji dzieli się głównie na aluminium i stal.W Chinach, biorąc pod uwagę koszt, większość klientów wybierze konstrukcję stalową.Ale w przypadku niektórych projektów, które są zbliżone do kominów emitujących kwaśne gazy, klienci wybiorą konstrukcję aluminiową.Ogólnie rzecz biorąc, późniejsza konserwacja konstrukcji aluminiowej będzie łatwiejsza niż konstrukcji stalowej.

 

Większość dachów betonowych ma pewien kąt nachylenia, zwykle 2 stopnie i nie więcej niż 5 stopni, więc system mocowania dachu betonowego będzie musiał być regulowany, aby można go było dostosować do rzeczywistej sytuacji dachu podczas budowa strony.

 

Ponadto przy obliczaniu wielkości i ciężaru fundamentu cementowego należy również wziąć pod uwagę nośność dachu.Ciężar jednostkowy i ciężar całkowity fundamentu cementowego nie może przekraczać dopuszczalnej wartości dachu.Jeśli nośność dachu nie jest wystarczająco duża, należy rozważyć inny projekt lub zmniejszyć nośność zainstalowaną projektu.

 

Jako przedsiębiorstwo fotowoltaiczne Lipu Metal koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów montażu słonecznego i ram fotowoltaicznych.Dzięki temu Lipu Metal posiada profesjonalny zespół projektowo-rozwojowy, dzięki czemu do tej pory uzyskała blisko 17 krajowych i zagranicznych patentów produktowych.Profesjonalny zespół ds. produkcji i kontroli jakości, który ściśle kontroluje jakość od surowców po gotowe produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami systemu jakości ISO9001.

Lipu Metal może nie tylko produkować konwencjonalne produkty i akcesoria do systemów montażu PV, ale także może zaoferować projekt, który spełni indywidualne potrzeby.W zależności od sytuacji różnych projektów, Lipu Metal zapewni dopasowane rozwiązania systemowe mocowania.Od początku zakupu w Lipu Metal klienci mogą korzystać z szeregu usług pomocniczych, w tym badań terenowych, pomiarów i obliczeń, projektowania, wsparcia instalacyjnego i obsługi posprzedażnej.

 

Dane techniczne

Nazwa produktu
Aluminiowy system montażu na płaskim dachu
Aplikacja Wszystkie rodzaje dachów płaskich
Materiał
Wysokiej jakości aluminium i okucia A2-70
Obciążenie wiatrem
60 m/s
Obciążenie śniegiem
1,2 kN/m²
Obowiązujący moduł
Oprawione lub Bezramowe
Orientacja modułu
Pionowa lub pozioma
Standard
JISC8955:2017, GB50009-2012, GB50797-2012
Wymiary
Dostosowane
Gwarancja
10 lat
Życie zawodowe 25 lat

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odniesienie do projektu

Aluminiowy bezramowy system montażu na dachu płaskim, komercyjny system mocowania balastu 0Aluminiowy bezramowy system montażu na dachu płaskim, komercyjny system mocowania balastu 1Aluminiowy bezramowy system montażu na dachu płaskim, komercyjny system mocowania balastu 2

Szczegóły kontaktu
Wang

Numer telefonu : 18961678589